Esam ceļā uz mūsu skolas – Gulbenes Mūzikas skolas 60 gadu jubileju! 27.aprīlī būs mūsu lielā svētku diena, kurā gaidīsim mūsu esošos audzēkņus un absolventus, esošos un bijušos skolotājus, un visus, kuriem tuva mūzika un mūsu skola. Šajā svētku dienā visi, kas vēlas no plkst. 14:00 – 16:00 varēs paviesoties mūsu skolā, bet plkst. 17:00 aicinām uz Gulbenes kultūras centru, kur notiks skolas 60 gadu jubilejas koncerts un pēc koncerta – svētku balle. Šogad mūsu svētkiem ir īpašs moto “Lido – mūzika Tev dos spārnus”. Koncertā muzicēs gan mūsu esošie, gan bijušie audzēkņi kopā, tā veidojot jaunajos, topošajos mūziķos saikni ar mūsu absolventiem – nu jau profesionāliem mūziķiem. Svētku koncertā muzicēs mūsu absolventi – Sabīne Krilova, Vilnis Kundrāts, Jana Aņisimova, Rihards Plešanovs, Ilze Kundziņa, Ilze Gagaine, Ance Skopane, Lāsma Meldere Šestakova, Anna Ivanova, Teodors Grīnbergs, Megija Smiltniece, Viesturs Grapmanis, Linda Auzāne, Velga Polinska, Jānis Dimants, Egons Kliesmets, Jānis Berkolds, Gerda Griķe un mūsu skolas audzēkņi. Koncertu apmeklēt aicināts ikviens, koncerts ir bez maksas, bet būs iespēja ziedot jauna pārvadājama koncertinstrumenta iegādei, kuru varēsim izmantot, vedot līdzi uz koncertiem dažādās vietās, kur nav instrumenta. Tā savukārt būs iespēja baudīt mūziku cilvēkiem vietās, kur nav klavieru.

Lai mūzika mūs visus iedvesmo un ceļ spārnos! Uz tikšanos mūsu skolas 60 gadu jubilejā!